O NAS


Niech nie zmyli Was nazwa. Wioska Rowerowa to nie tylko miejsce dla rowerzystów. Jeśli lubicie sporty wodne, aktywność na świeżym powietrzu, spacery po lesie, leniwe dni nad brzegiem jeziora i dobrą kuchnię to poczujecie się tu jak w raju.

Wioska Rowerowa ma niepowtarzalny urok. Jest położona w samym środku Puszczy Piskiej, nad brzegiem Jeziora Bełdany, wchodzącego w skład Mazurskiego Parku Krajobrazowego ze względu na swoje walory przyrodnicze.

Jezioro Bełdany jest zaliczane do najpiękniejszych akwenów w systemie Wielkich Jezior Mazurskich. Wyróżnia się niezwykłymi walorami przyrodniczymi, bogatą roślinnością, wieloma półwyspami i zatokami.

Wioska Rowerowa oferuje nie tylko aktywny wypoczynek na niezwykle urokliwym terenie. To również miejsce, do którego można uciec przed zgiełkiem miasta i po prostu poleniuchować z książką nad jeziorem i w cieniu drzew. Szum sosnowego lasu, śpiew ptaków i plusk wody to połączenie, które daje wytchnienie nawet najbardziej wymagającemu turyście.


Nasi Goście mają do dyspozycji 2 pawilony hotelowe i 4 domki letniskowe

 

Pawilon hotelowy „Chata Bobra”

„Mieszkać bliżej jeziora już się nie da”

Budynek liczący 14 pokoi:
- 
6 pokoi (2+2) z tarasami i widokiem na jezioro (dwa łózka + rozkładana sofa)
- 
8 pokoi dwuosobowych bez tarasu

Pawilon hotelowy „Chata Orła”

Położony w cichym zakątku Wioski Rowerowej z widokiem na jezioro idealny dla grup i rodzin z dziećmi
Budynek liczący 9 pokoi:
- 4 pokoje 4 osobowe (dwa łózka + łózko piętrowe) z tarasami i widokiem na jezioro
- 5 pokoi 4 osobowych bez tarasu

Domki letniskowe z tarasami i widokiem na jezioro

Mały Domek – idealny dla dwójki zakochanych, salon, aneks kuchenny, łazienka (2+0)
Mazurski Domek – salon + sypialnia, łazienka (2+2)
Piaskowy Domek – salon + sypialnia + aneks kuchenny, łazienka (2+2)
Duży Domek – salon + 2 sypialnie + aneks kuchenny, łazienka (4+2)


 

„Tawerna pod lipą”

To miejsce czaruje wyjątkową mazurską kuchnią i pięknym widokiem na jezioro. Szef kuchni serwuje regionalne specjały, które powstają dzięki połączeniu tradycyjnych receptur i nowatorskich interpretacji. Zjesz tu i smaczny domowy obiad i sycący, zdrowy posiłek po aktywności fizycznej. Turbo schabowy, deska ryb, a także zapiekanki, to dania, które nie mają konkurencji na całych Mazurach.

Wypożyczalnia rowerów

Jeśli „ zwykły góral” to za mało - a stoi ich u nas cały szereg - spróbuj swoich sił na tandemie,  Beach-Cruiserze, jednokołowcu, a także rowerze, na którym jeździ się na leżąco.  Bezpieczeństwo ponad wszystko. Dlatego do rowerów mamy sprzęt ochronny, kaski. Są też foteliki dla dzieci.

Port

Bezpieczna keja dla 60 jachtów. Wyposażona w prąd, wodę, zlewnie nieczystości. Zapewniamy dostęp do sanitariatów, prysznicy, oferujemy pomoc bosmańską.

 

Inne udogodnienia


Aktrakcje dla dzieci

Paintball

Prywatna plaża

Boisko do piłki nożnej

Sauna

Parking

Boisko do siatkówki
© 2018 Wioska Rowerowa | Prawa zastrzeżone | Realizacja: BLA-ART | Wczasy, pokoje, wypoczynek na Mazurach